شمسی قنبرپور، کارشناس امور فرهنگی 
مدرک تحصیلی: لیسانس 
مدیریت دولتی
شماره تماس:  داخلی 251

اهم فعالیت ها: 
برگزاری فعالیت های فرهنگی جزء لاینفک رشد و تکامل دانشجو می باشد. امور فرهنگی دانشکده سعی براین دارد تا با همکاری شما دانشجویان عزیز و ارائه پیشنهادات قابل اجرا در چارچوب مدون دانشگاه، بتواند محیطی مناسب و پرنشاط در جهت ارتقا رشد فرهنگی و در نهایت ارتقا اموزش قدم بردارد.
فعالیت ها و برنامه هاي فرهنگي:
* برگزاری نمایشگاه های دانشجویی ( دانشجویان عزیز می توانند باهماهنگی با یکی از اساتیدخود  و تعیین نماینده  به امور فرهنگی دانشکده  مراجعه و نسبت به تکمیل فرم اقدام و هماهنگی های لازم را انجام دهند  دانشجویان می توانند جهت بازدید از اماکن تاریخی – موزه ها – برنامه های  گردشی فرهنگی وعلمی نیز طبق موارد فوق اقدام نمایند.
* برگزاری سمینارها و همایش ها طبق پیشنهادات. شما دانشجویان عزیز می توانید پیشنهادهای خود را به آدرس vsca.rehab@tums.ac.ir ارسال نمایید. 
* برگزاری مراسمات  مذهبی و اعیاد.
امور فرهنگی دانشکده با مشارکت دانشجویان در برنامه های فرهنگی دانشجویی توسط خود دانشجویان مسابقات هنری بین دانشجویان برگزار می کنند ( عکاسی – کاریکاتور- داستان کوتاه – خطاطی و .........) دانشجویان علاقمند می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به امور فرهنگی دانشکده مراجعه نمایند.
کتابخانه معاونت دانشجویی دانشکده که شامل کتاب های غیردرسی است هر روز ساعات 12 الی 13  ، کتاب امانت می دهد  دانشجویان می توانند کتابهای مورد علاقه خود را انتخاب و امانت بگیرند پیشنهادهای خود را در هرچه بهتر شدن فرهنگ کتابخوانی  به امور فرهنگی دانشکده ارائه نمایند . دانشجویان عزیز با نت برداری از مطالب جذاب و تاثیرگذار اخلاقی – اجتماعی مثبت و ارائه آن به امور فرهنگی قدمی سازنده در  ایجادجامعه ای سالم در محیطی که تحصیل می کنند برمی دارند . در اخر ترم به بهترین نوشته ها و دانشجویان فعال جوایزو تقدیر از معاونت دانشجویی داده خواهد شد.
كتابخانه
دانشجويان مي توانند در صورت نياز به مشاوره ، معرفي نامه به مركز مشاوره دانشگاه را دريافت نموده و هماهنگي هاي لازم را انجام دهند .