برگزاری صد و نود و یکمین نشست کمیته پذیرش دانشجویان خارجی/ بررسی درخواست متقاضیان تحصیل در دانشکده‌ توانبخشی 

صد و نود و یکمین نشست کمیته پذیرش دانشجویان خارجی شنبه 26 اردیبهشت با حضور دکتر عرب خردمند، معاون بین‌الملل دانشگاه، دکتر قاضی خوانساری، مدیر تحصیلات تکمیلی دانشگاه، دکتر حسن‌زاده، معاون آموزشی پردیس بین‌الملل، دکتر شعبانی، مدیر توسعه امور بین‌الملل معاونت بین‌الملل، دکتر فراهانی، معاون آموزشی دانشکده توانبخشی، دکتر حنفی بجد، مسئول امور آموزش دانشجویان خارجی دانشکده بهداشت و دکتر سبحانی، دکتر شریف و دکتر صدوقی به نمایندگی از دانشکده‌های پزشکی و پرستاری و مامایی در ستاد مرکزی بر پا شد.
در این نشست پرونده 7 متقاضی تحصیل در دانشکده توانبخشی دانشگاه علوم پزشکی تهران مطرح شد که از این بین یک نفر به طور مشروط و 6 نفر دیگر به طور قطعی پذیرفته شدند. متقاضیان این نشست از کشورهای نیجریه، پاکستان، افغانستان و سوریه درخواست تحصیل را ارائه کرده‌اند.
درخواست این متقاضیان جهت طرح برای کارشناسی و دکترای تخصصی فیزیوتراپی مورد بررسی قرار گرفت.
اعضای کمیته پذیرش دانشجویان خارجی در خصوص اعطای بورس تحصیلی به پذیرفته‌شدگان نیز تصمیم‌گیری کردند


 

 
 حضور نماينده دانشگاه اوکراین در دانشکده

دکتر Anzhela Stashchak، مدیر روابط بین الملل دانشگاه پزشکی ملی خارکف اوکراین، روز یکشنبه 11 اردیبهشت96 از دانشکده توانبخشی بازديد و با مسئولين و اعضای هیات علمی اين دانشکده گفتگو كرد.
در اين دیدار دكتر  شادمهر، معاون بین الملل دانشکده ضمن خوشامدگویی به معرفی رشته های تحصیلی، تجهیزات آزمایشگاهی، تعداد دانشجویان، کتابخانه و مجلات انگلیسی زبان دانشکده پرداخت. در ادامه نیز دکتر Anzhela Stashchak بااشاره به راه اندازی مرکز تحقیقاتی توانبخشی ورزشی در دانشگاه پزشکی ملی خارکف اوکراین از همكاري با دانشکده در جهت تقويت همكاري هاي دو جانبه بين المللي و تبادل اعضای هیات علمی استقبال نمود.
در این دیدار طرفين همچنین در خصوص چگونگی تولید و انتقال دانش، همکاری در پروژه‌های تحقیقاتی در سطح بین‌المللی و نحوه استفاده از تجربیات یکدیگر جهت توسعه همکاری های علمی و دانشگاهی به بحث و گفتگو نشستند.
در پايان از کلینیک ها، آزمایشگاه ها و کتابخانه دانشکده به منظور آشنايي بيشتر با امکانات دانشکده توانبخشی بازديد به عمل آمد.


گالری عکس