برای جستجو عبارت موردنظر خود را وارد کنید
  • تاریخ انتشار : 1400/11/02 - 09:59
  • تعداد بازدید کنندگان خبر : 157
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

دفاع اولین پایان نامه محصول محور دانشکده توانبخشی

جلسه دفاع اولین پایان نامه محصول محور گروه فیزیوتراپی دانشکده توانبخشی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران دانشکده توانبخشی، اولین پایان نامه محصول محور فیزیوتراپی با عنوان «طراحی و ساخت برنامه فیزیوتراپی از راه دور مبتنی بر گوشی‌های هوشمند بیماران کووید ۱۹ ترخیص شده از بیمارستان» روز دوشنبه 27  دی ماه ۱۴۰۰ در سالن شورای دانشکده برگزار شد.
این پایان نامه با راهنمایی دکتر بهروز عطارباشی مقدم تهیه و با ارائه سید علی محمد روشن دانشجوی کارشناسی ارشد رشته فیزیوتراپی دفاع شد.
پایان نامه محصول محور به پایان نامه‌ایگفته می‌شود که با استفاده از دانش و مهارت سازمان یافته منجر به ایجاد قابلیت برای ساخت و توسعه یک محصول به منظور رفع یک نیاز یا حل مشکل مراقبتی درمانی و بهبود کیفیت زندگی شود.
این محصول می‌تواند نرم افزار، راهنمای بالینی، دستگاه و تجهیزات، سامانه مرتبط با حوزه سلامت، بازی و…، ارائه انواع خدمت موثر یا ابداع و توسعه روش‌ها و زیرساخت‌های بهبود مدیریت در نظام سلامت باشد.
همکاری و مشارکت درون و برون دانشگاهی در اجرای پایان نامه محصول محور، ظرفیت اخذ استانداردها یا تائیدیه و مجوزهای ملی و بین الملل برای تجاری سازی یا بکارگیری محصول، برخورداری از قابلیت ثبت اختراع منتج از پایان نامه محصول محور و قابلیت فروش دانش فنی و یا محصول در داخل و خارج از کشور از ویژگی‌های پایان نامه محصول محور است.

  • گروه خبری : جلسه دفاع,فیزیوتراپی
  • کد خبر : 230626
کلمات کلیدی
لیلا  یوسفی
تهیه کننده:

لیلا یوسفی

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *
تنظیمات قالب