برای جستجو عبارت موردنظر خود را وارد کنید
  • تاریخ انتشار : 1402/06/27 - 12:00
  • تعداد بازدید کنندگان خبر : 46
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

دکتر خاتون آبادی: تفکر، مشورت و درایت در تصمیم گیری ها مهم است

جلسه هیئت رئیسه دانشکده توانبخشی در آستانه آغاز سال تحصیلی با حضور رئیس دانشکده و سایر اعضا در سالن شورا برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران دانشکده توانبخشی، این جلسه روز دوشنبه 27 شهریور 1402 با حضور دکتر سیداحمدرضا خاتون آبادی رئیس دانشکده و سایر اعضا در سالن شورا برگزار شد.

در ابتدای جلسه دکتر خاتون آبادی اظهار کرد: در آستانه سال تحصیلی جدید هستیم و لازم است همواره برای بهبود و پیشرفت امور، قدم برداریم که برای تحقق این منظور برگزاری جلسات دوره ای با گروه های مختلف که ارتقای آموزشی، ارائه پیشنهادهای سازنده و اجرایی، ارتقای سطح همفکری و همراهی اعضای جلسات را به دنبال خواهد داشت کمک کننده خواهد بود.

وی در خصوص تصمیم گیری مدیران برای اداره امور تصریح کرد: تصمیمات همواره باید مبتنی بر شرایط موجود و با آینده نگری گرفته شود؛ برای تصمیمات مهم لازم است که با تفکر، مشورت و درایت پیش رفت و تجربه ثابت کرده که تصمیمات آنی نتایج اثربخشی به دنبال نخواهد داشت.  ما علاوه بر مسئولیت در حوزه مدیریتی، در حوزه آموزشی نیز مسئول هستیم و می بایست همانطور که در قرآن اشاره شده، در برخوردهای خود هوشمندانه عمل کنیم تا پشیمان نشویم.

دکتر خاتون آبادی در ادامه گزارشی از روند جاری دانشکده ارائه کرد. هریک از معاونین گزارشی از فعالیت واحد خود با توجه به آغاز سال تحصیلی جدید ارائه کردند. همچنین پیشنهادهایی برای بهبود روند ارائه خدمات و برگزاری بازدیدهای دوره ای از واحدهای مختلف ارائه شد.

  • گروه خبری : حوزه ریاست
  • کد خبر : 246430
کلمات کلیدی
لیلا یوسفی احراز
تهیه کننده

لیلا یوسفی احراز

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *
تنظیمات قالب