برای جستجو عبارت موردنظر خود را وارد کنید
  • تاریخ انتشار : 1402/06/14 - 13:15
  • تعداد بازدید کنندگان خبر : 82
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

دکتر خاتون آبادی: اصول ما اصول دین است که باید به آن پایبند باشیم

نشست هیئت رئیسه دانشکده توانبخشی، در سالن شورا برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران دانشکده توانبخشی، این جلسه روز سه شنبه 14 شهریور 1402 با حضور دکتر سیداحمدرضا خاتون آبادی رئیس دانشکده و سایر اعضا در سالن شورا برگزار شد.

در ابتدای  نشست دکتر خاتون آبادی فرا رسیدن اربعین حضرت اباعبدالله را تسلیت گفت و ضمن التماس دعا اظهار کرد: امید است که از محضر پر فروغ ایشان بخواهیم که همه خصوصیات یک انسان جامع و کامل را به ما عنایت کنند و ما نیز قدردان باشیم و از آن خصوصیات استفاده کنیم.

در انسان همه خصوصیات وجود دارد و اینکه ما چقدر از هر کدام استفاده کنیم مهم است؛ همانطور که خدا به انسان نزدیک است، شیطان نیز می تواند نزدیک باشد و ممکن است ما را از مسیر خود منحرف کند. وی تصریح کرد: دنیا به مثابه صحنه تئاتر است و مهم است که چگونه نقش خود را بازی کنیم. ما آموزه های دینی و اخلاقی کم نداریم اما میزان استفاده ما از این آموزه ها چه در حوزه اخلاقی و چه در حوزه مذهبی به نظر صفر است. ما می بایست همواره این آموزه ها را تکرار کنیم تا جزئی از رفتار همیشگی ما قرار گیرد؛ به طور مثال اگر بر قدردانی تاکید کنیم قدردان بودن جزئی از زندگی ما می شود. اصول ما اصول دین است که باید به آن پایبند باشیم.

دکتر خاتون آبادی اظهار کرد: بزرگان دین ما شفاف و صریح، ما را رهنمود دادند و توجه به این نکات دغدغه است که متاسفانه ما از این نکات دور افتاده ایم.

رئیس دانشکده توانبخشی ادامه داد: مشورت کردن مسئله مهمی است که همواره باید طبق آن مسائل را پیش برد، نظرسنجی و ارائه پیشنهادات موجب پیشرفت خواهد بود؛ مشورت کردن دلیل بر تصمیم گرفتن نیست مشورت می کنیم که اگر نیاز به اصلاح باشد روند را اصلاح کنیم.

از خودمان شروع کنیم و با حفظ حریم، پیشنهاد و انتقاد خود را به مدیر و مسئول مربوطه ارائه کنیم.

سپس در خصوص روند پیشبرد برنامه ها در هر معاونت بحث و تبادل نظر شد.

  • گروه خبری : حوزه ریاست
  • کد خبر : 245697
کلمات کلیدی
لیلا یوسفی احراز
تهیه کننده

لیلا یوسفی احراز

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *
تنظیمات قالب