برای جستجو عبارت موردنظر خود را وارد کنید
  • تاریخ انتشار : 1402/06/20 - 14:06
  • تعداد بازدید کنندگان خبر : 80
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

شورای اداری دانشکده توانبخشی

آخرین شورای اداری در شش ماهه نخست سال 1402 برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران دانشکده توانبخشی، این نشست روز دوشنبه 20 شهریور 1402با حضور دکتر سید احمدرضا خاتون آبادی رئیس ، دکتر سید محسن میر معاون مالی و اداری، زینب خسروی رئیس امور اداری دانشکده و سایر اعضا در سالن شورا برگزار شد.

در ابتدای جلسه دکتر سید احمدرضا خاتون آبادی رئیس دانشکده ضمن تسلیت ایام سوگواری دهه پایانی صفرو اشاره به حدیث شریفه پیامبر (ص) »کلّکم راعٍ و کلّکم مسؤول عنْ رعیته« اظهار داشت، همه مسئولیت داریم محبت و همدلی را در دانشکده و واحد خود نشر دهیم.

وی در ادامه تاکید کرد برای حل مشکلت و مسائل واحد ها به هم کمک کنیم و به مسئولان راه حل های پیشنهادی خود را ارائه دهیم.

در ادامه نشست زینب خسروی رئیس امور اداری دانشکده در خصوص ارزشیابی سال 1402 مطالبی ارائه کرد و از نحوه امتیاز گیری در حوزه مسئولیت های محوله و همچنین نحوه تعریف آن و ثبت تجارب در سامانه ارزشیابی مطالبی ارائه کرد.

وی تاکید کرد مطابق بخشنامه جدید کارکنان می بایست با ورود به سامانه ارزشیابی عملکرد کارکنان، فرم موافقت نامه را تکمیل، شاخص های ارزیابی(کمی و کیفی) را مشخص و به ارزیاب واحد خود ارسال کنند. در ادامه مراحل پس از تایید ارزیاب ارزشیابی عملکرد را برای خانم نادری ارسال کنند.

رئیس امور اداری دانشکده در ادامه نشست توضیحاتی در خصوص آموزش ضمن خدمت کارکنان مبنی بر شرکت در  80 درصد دوره ها به صورت حضوری، دوره های ماهانه حضوری دانشکده، نحوه ثبت نام در سامانه آکادمی دانشگاه ارائه داد.

در ادامه نماینده هر یک از واحدها مسائل و موارد مورد نظر واحد مربوطه را بیان کردند.

موارد مطرح شده مورد بررسی مسئولان قرار گرفت و راهکارهای مناسب ارائه شد.

  • گروه خبری : معاونت مالی و اداری
  • کد خبر : 246071
کلمات کلیدی
سید امیر میری
تهیه کننده

سید امیر میری

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *
تنظیمات قالب