برای جستجو عبارت موردنظر خود را وارد کنید
  • تاریخ انتشار : 1402/06/27 - 10:23
  • تعداد بازدید کنندگان خبر : 52
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

نشست صمیمی کارکنان حوزه آموزش و رئیس دانشکده توانبخشی

دکتر خاتون آبادی در نشستی صمیمی با کارکنان حوزه آموزش دیدار و دغدغه های واحد آموزش را بررسی کرد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران دانشکده توانبخشی، این جلسه روز یکشنبه 26 شهریور 1402 با حضور دکتر سید احمدرضا خاتون آبادی رئیس، دکتر آذر مهری معاون آموزشی و سایر اعضا در سالن شورا برگزار شد.

در ابتدای نشست دکتر خاتون آبادی ضمن تبریک ماه ربیع الاول، به ارائه توضیحاتی در خصوص نسل اول دانشگاه و اهمیت آموزش در دانشگاه پرداخت و در ادامه بر اهمیت پیگیری و اجرای امور محوله از سوی مسئولان، دانش افزایی و همکاری کارکنان آموزش تاکید کرد.

رئیس دانشکده توانبخشی تصریح کرد: آموزش اولین محل ارتباط با دانشجو است و کارکنان حوزه آموزش می بایست صبور باشند و در تسهیل مسائل پیش روی دانشجویان کوشا باشند.

دکتر خاتون آبادی ضمن تاکید بر احترام متقابل، پیامبر اکرم(ص) را الگوی واقعی زندگی، رفتار و کردار عنوان کرد و از کارکنان حوزه آموزش خواست آموزه های اهل بیت را الگوی رفتار و تصمیمات خود قرار دهند و مشکلات واحد خود را با مسئول خود عنوان کنند و مسائل واحد آموزش درون معاونت حل شود.

سپس در خصوص آغاز سال تحصیلی، انتظارات دانشکده از کارکنان، فرایند ثبت نام، پیگیری امور دانشجویان و ... توضیحاتی ارائه کرد.  

در ادامه این جلسه دکتر مهری با بیان اینکه شالکه آموزش خوب شکل گرفته تصریح کرد: مسئولیت ها در واحد مشخص است و هریک از کارکنان با توجه به ارتباط مستقیم با دانشجو و در چارچوب قوانین اداری مسئولیت محوله خود را به نحو احسن اجرا کند.

در ادامه نشست هر یک از کارکنان حوزه آموزش، مشکلات و مسائل واحد خود را بیان کردند.

درخواستهای دانشجویی ، کمبود فضای آموزشی، برگزاری امتحانات، تشویق و ترغیب، انتشارات، ارسال سوالات امتحان توسط اساتید و ... از موارد مطرح شده و دغدغه های کارکنان در جلسه بود.  

 

  • گروه خبری : حوزه ریاست
  • کد خبر : 246410
کلمات کلیدی
سید امیر میری
تهیه کننده

سید امیر میری

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *
تنظیمات قالب